logo

Naše služby

Realizace staveb

Nemáte čas nebo nevíte, jak kontrolovat stavbu? My to děláme denně, proto nechte na nás technický dozor investora. Nechcete běhat po úřadech? Vyřídíme pro Vás souhlasná stanoviska dotčených orgánů, existenci sítí a veškerý ostatní inženýring.

Realizace staveb

Projekční činnost

Projektová dokumentaci ve všech stupních přesně podle Vašich představ. Zpracováváme návrhy, studie, dokumentace pro územní řízení, dokumentace pro stavební povolení a samozřejmostí je také kompletní inženýring. Vše odborně a precizně.

Projekční činnost

Energetika

V oblasti energetiky se zaměřujeme především na správný návrh, nastavení a regulaci topných zdrojů. Díky tomu je možné dosáhnout výrazných úspor na vytápění. Provádíme taktéž pečlivé zaškolení obsluhy.

Energetika

Elektro

Hledáte komplexní elektro služby na klíč? Nabízíme elektroinstalace, revize a kontrolní měření. Nebo potřebujete strukturované kabeláže, zabezpečovací systémy, datové rozvody či optické sítě na míru? Žádný problém.

Elektro

Dotace na fotovoltaiku

Nejen rodinné domy, ale i firmy mohou získat dotace na snížení energetické náročnosti budov. Podporovány jsou především fotovoltaické systémy a systémy akumulace energie.

Dotace na fotovoltaiku

Dešťovka

Dotace Ministerstva životního prostředí na zlepšení hospodaření s vodou, zejména zachytávání dešťové vody a její využití na zalévání či splachování nebo využití přečištěné odpadní vody.

Dešťovka

Kotlíkové dotace

Vyměňte svůj starý kotel na tuhá paliva za nový plynový kondenzační kotel, kotel na biomasu, tepelné čerpadlo či jiný moderní systém vytápění a získejte dotace Ministerstva životního prostředí až 127 500 Kč.

Kotlíkové dotace

Nová zelená úsporám

Jak snížit energetickou náročnost domu? Využijte státní podporu na zateplení, výměnu oken, výměnu kotle, tepelná čerpadla, solární ohřev a další opatření a technologie.

Nová zelená úsporám