logo

Proč vyzkoušet PEO

Individuální poradenství

Každý projekt je jedinečný. I když použijete stejnou technologii a namontujete ji stejným způsobem, nikdy nebude výsledek totožný. My jsme si toho velmi dobře vědomí, a proto přistupujeme ke každému projektu zcela individuálně. Již při návrhu řešení pečlivě posuzujeme všechny detaily, abychom mohli klientům nakonec předat výsledek bez jakýchkoliv kompromisů. Naše poradenství je vždy nestranné a vychází z našich letitých zkušeností a ne z katalogů a brožur.


Použití inovativních technologií

Technologie se neustále mění a vylepšují. A my s nimi držíme krok, pokud ten krok je správným směrem. Nesnažíme se klientům vnutit nejmodernější technologie za každou cenu, ale již na začátku nabídnout a představit moderní řešení jejich přání či problému, protože zpravidla tato řešení představují úspory a větší možnosti volby.
Správné nastavení stávajících technologií – V dnešní vysoce konkurenční době se srovnatelné technologie různých výrobců liší pouze minimálně, ať už ve svém výkonu či úspornosti. Ten skutečný rozdíl dělá správné nastavení. Montáží a zprovozněním zařízení v továrním nastavení pro nás proto práce nekončí, ale začíná její druhá polovina. Díky našim zkušenostem a měřením jsme schopní správně nastavit a zregulovat starou či novou technologii tak, aby maximálně vyhovovala Vašim požadavkům při minimálních nákladech na provoz. A svá zjištění si nenecháváme pro sebe, ale obsluhu pečlivě zaškolíme. Jen tak je naše práce kompletní.

Spolupráce s výrobci

Nepracujeme pro výrobce, ale pro naše klienty. Díky tomu si zachováváme nestrannost při našem poradenství. Přesto s výrobci pilně spolupracujeme. Vzhledem k objemu naší práce jsme pro výrobce technologií důležitou zpětnou vazbou na jejich výrobky a služby. Nám to zase dává možnost podílet se na vývoji nových technologií a vylepšování těch starých. Jsme pyšní na to, že několik výrobků a technologií se díky našim nápadům posunulo o krok dál a nesou tak náš otisk.

 

Práci p. Bedlivého z PEO s.r.o. mohu jen doporučit. Je to zkušený projektant, který ale zároveň dokáže věci co kreslí i namontovat. Proto je Vám schopný doporučit opravdu nejvhodnější řešení Vašeho TZB.

Jiří Venuš, Thermotechnik s.r.o.

Na doporučení známého jsem poptal kompletní řešení vytápění i u PEO s.r.o. Obratem mě kontaktovali a na osobní schůzce jsme podrobně probrali možnosti řešení vytápění v naší třípatrové novostavbě. Po odsouhlasení zadání si nechali zpracovat tři nabídky na materiál a dle mého výběru objednali materiál. Samotná montáž byla otázkou pár dní. Přeji PEO s.r.o. mnoho dalších spokojených zákazníků jako jsem já.

František Hosenseidl

Na PEO s.r.o. oceňuji především jejich nekompromisní pečlivost. Spolupracujeme s nimi při instalacích nízkoteplotních vytápěcích systémů a od začátku vyžadují zadání do posledního detailu, které ale pak také beze zbytku splní.

Ing. František Dudák, SETERM CB a.s.

Málokterá firma jde natolik vstříc novým technologiím jako PEO s.r.o. Na jejich instalace posíláme naše zákazníky, aby si prohlédli novinky v praxi. Kluci z PEO s.r.o. jim k tomu vždy přidají i porci vlastních zkušeností.

Ing. Petr Janovský, REPAM ELEKTRO s.r.o.

Se společností PEO s.r.o. a především s jedním z jejich zakladatelů, panem Prommerem, dlouhodobě spolupracuji na vývoji turbogenerátorů do výkonu 1 MW při využití nízkoteplotního ORC (organický Rankinův cyklus). Pan Prommer je skutečným odborníkem v oblasti elektrotechniky a energetiky, díky čemuž mohlo vzniknout již několik realizací našeho společného projektu.

Ing. Miloslav Bílý, TURBION, s.r.o.